Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V příměstském lese se najdou pozůstatky mrtvého těla. Kriminalisté je považují za další oběť usvědčeného sériového vraha Pícky. Do vyšetřování se ale připlete matka jedné z jeho dřívějších obětí, která kriminalisty přesvědčuje, že její dceru zabil...

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Mumie v lese dala mordpartě pořádně zabrat!

Kriminálka Anděl IV - 5
Kriminálka Anděl IV - 5

V příměstském lese se najdou pozůstatky mrtvého těla. Kriminalisté je považují za další oběť usvědčeného sériového vraha Pícky. Do vyšetřování se ale připlete matka jedné z jeho dřívějších obětí, která kriminalisty přesvědčuje, že její dceru zabil někdo jiný.

 

Přehrát celý díl

 
Kriminalisté jí zpočátku nevěří, postupně ale docházejí k tomu, že měla pravdu. Poslední nalezené lidské pozůstatky detektivové identifikují jako místní podnikatelku Storoženkovou a následně zjistí, že sériový vrah na ně nastražil rafinovanou past.

Beránková je dál nepříjemná úřednice. Oliver nabídne Janě, že jí večer pohlídá Ludvíka a ona může zatím na rande s dalším nápadníkem, kterého jí z řad policie vybral.

Oliver se zatím bude učit. Místo toho se pak s Ludvíkem dívají na fotbal. Tomáš zjišťuje, že tajemná minulost Lídy nějak souvisí s Norskem.


Nenechte si ujít:
Mrazivé příběhy, rozhovory, bonusová videa! Nalaďte se na NOVÉ DÍLY!
MINISTR DETEKTIVEM: Jak zvládá Martin Stropnický práci ve vládě a natáčení Kriminálky Anděl?
Kriminálka Anděl v novém! Co všechno bude jinak?

 Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jana 13:38 09.09.2014
JO SOUHLASÍM S PŘEDCHOZÍM PŘÍSPĚVKEM,ALE STEJNĚ SE BUDU DÍVAT NA DALŠÍ,JELIKOŽ MĚ KRIMINALISTIKA zajímá. Ale pořád stejně tomu jakoby něco chybí! A s to Adamovskou nevím,vůbec se tam zrovna ona!!nehodí,čau!
Adelinka 08:56 08.09.2014
Tak jo. Druhý díl nejnovější řady, byl rozhodně lepší, než ten první. Příjemné napětí, výborný scénář. Líbilo se mi, provázanost nové vraždy s tou starší. Herecké výkony, tak nejlepší byl Stropnický, nejslabší je pro mně Ludmila. Absolutně nezapadla, možná je to záměr. Nevím. Co se týká zbývajících čtyř členů mordparty, jejich výkony velmi rozpačité. Nedá se to srovnat s jejich hereckými výkony v bývalých epizodách. Chybí mi jejich energie, pozitivní přístup, stali se z nich zakaboněni vyšetřovatelé. Bylo by fajn, kdyby se vrátili zpátky jejich úžasné osobnosti, které se báječně doplňovaly. Asi to dělá do očí bijící absence vtipu a lehkosti, která ale respektovala závažnost jednotlivých zločinů. V každém případě, budu se nadále dívat na nové díly, a když si udrží tempo, které nabralo v druhém díle, nové řady, tak budu moc ráda. :-)