Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V nedělní epizodě Kriminálky Anděl nazvané Sekretář čeká diváky scéna, ve které se Marek Taclík alias Oliver Hajn porve s fotbalovými fanoušky.

Kriminálka Anděl: Marek Taclík se porval a tekla krev!

Vložit video na:

V nedělní epizodě Kriminálky Anděl nazvané Sekretář čeká diváky scéna, ve které se Marek Taclík alias Oliver Hajn porve s fotbalovými fanoušky.

Marek Taclík podstoupil před natáčením scény kaskadérský trénink, celá bitka se musela secvičit,“ prozradila producentka seriálu Klára B. Follová. Zákulisní zdroj seriálu prozradil, že se Marek Taclík na scénu s bitkou velmi těšil. „Pro herce je to vždycky zpestření,“ dodal zdroj z okolí seriálu. Společně s Taclíkem si museli choreografii rvačky nacvičit i fotbaloví fanoušci – nebyli to totiž kaskadéři.
 

Kriminálka Anděl IV - Sekretář - 1

 

Epizoda Sekretář dala štábu zabrat nejen při přípravě rvačky, ale také při natáčení netradiční vraždy, kdy vrah zastřelí osobu střelou z kuše. „Nejprve jsme museli šíp připevnit na speciální lanko. Šíp pak dojel po lanku až ke hrudníku herce. Samozřejmě jsme museli nastavit takovou rychlost, aby šíp herce nezranil. Následně jsme natočili dodatečné záběry s už namaskovaným a zakrvaveným šípem, který byl zabodnutý v srdci herce. V postprodukci jsme lanko vyretušovali,“ vysvětluje producentka seriálu. Celou scénu měl na starosti tzv. koordinátor efektu zbraní nebo jednoduše zbrojíř.
 

Kriminálka Anděl IV - Sekretář - 4
 

O čem bude nový díl Kriminálky Anděl? Sekretář fotbalového klubu Rapid Žižkov Ondřej Šturma je zastřelen střelou z kuše. Podezřelí jsou skalní fanoušci, majitel klubu i jeden z bossů fotbalové mafie. Ti všichni mají motiv... Co ukáže vyšetřování?
 

Kriminálka Anděl pokračuje už tuto neděli ve 20:20 na Nově!Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Anonymous 11:39 21.08.2018
Thanks for sharing this awesome post.

http://mhotmailsignin.jigsy.com/


...