Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V nedělní epizodě Kriminálky Anděl uvidí diváci hned v prvních minutách požár lihovaru, kde kriminalisté naleznou tělo muže. Natáčení s ohněm vyžaduje pečlivou přípravu a přítomnost specialisty.

Kriminálka Anděl: Jak se natáčí nebezpečný požár?

V nedělní epizodě Kriminálky Anděl uvidí diváci hned v prvních minutách požár lihovaru, kde kriminalisté naleznou tělo muže. Natáčení s ohněm vyžaduje pečlivou přípravu a přítomnost specialisty.

Celý požár měl na starosti koordinátor speciálních efektů, který je za oheň zodpovědný. Plameny jsou koordinované a vždy musíme mít jistotu, co přesně se stane,“ vysvětluje producentka Klára B. Follová. Natáčení požáru vyžaduje přípravu několika dnů. Koordinátor speciálních efektů musí prostor, kde bude hořet nejprve důkladně prohlédnout, poté se s producenty a režisérem dohodnou na konkrétní podobě scény.

Kriminálka Anděl IV - Smrt v láhvi - 2


Pro scénu z nedělní Kriminálky Anděl jsme využili tzv. hořáky, které se dají ovládat. Herci tedy přesně věděli, co je čeká, kam mají jít a co v plamenech dělat,“ dodává Klára B. Follová. Na natáčení těchto scén samozřejmě nesmí chybět zdravotníci ani hasiči.
 

Kriminálka Anděl IV - Smrt v láhvi - 3


O čem bude nedělní Kriminálka Anděl? Požár bývalého lihovaru by byl jen požárem, pokud by se v ohni nenašlo mrtvé tělo šíbra, který měl objekt v pronájmu. K překvapení policistů se ukáže, že muž neuhořel, ale utopil se. Aby policisté objasnili tenhle zvláštní případ, musí nejprve zjistit, co se v opuštěných budovách vlastně provozovalo za byznys.


Kriminálka Anděl startuje už tuto NEDĚLI ve 20:20 na Nově.Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře