Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zjišťovali jsme, jak se točí vražda. V novém díle Kriminálky Anděl se už v dnes objeví jedna z nejnáročnějších natáčecích scén nové řady – násilná smrt na kolejích, která se neobešla bez práce kaskadérů.

Kriminálka Anděl IV: Takhle se točí drastická vražda na kolejích!

Vložit video na:

Zjišťovali jsme, jak se točí vražda. V novém díle Kriminálky Anděl se už v dnes objeví jedna z nejnáročnějších natáčecích scén nové řady – násilná smrt na kolejích, která se neobešla bez práce kaskadérů.

Natáčení Kriminálky Anděl je někdy pěkně zajímavé a nebezpečné! A i když jsou hazardní scény pro kaskadéry denním chlebem, bezpečnost se nesmí podcenit. 


Podívejte se na reportáž. Celou epizodu, ve které se odehraje vražda na vlakovém nádraží, sledujte už dnes ve 20:20 na Nově.


Čtěte také:

SEXY KRIMINALISTKA PIDRMANOVÁ: Nejsem zrovna sportovní typ!

VHODNÉ JEN PRO OTRLÉ: Nejdrsnější fotky z natáčení Kriminálky Anděl!

Vysoce střežené natáčení Kriminálky Anděl: Stropnický je pod dozorem bodyguardů!

 Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře