Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už tuto neděli pokračuje na obrazovkách televize Nova čtvrtá řada populárního seriálu Kriminálka Anděl, ve kterém není nouze o akční scény plné kaskadérů. Bohužel ne vždy proběhne natáčení kaskadérských scén hladce a bez komplikací.

Drsná Kriminálka Anděl: Kaskadér si při natáčení rozbil hlavu!

Kriminálka Anděl IV - 2
Kriminálka Anděl IV - 2

Už tuto neděli pokračuje na obrazovkách televize Nova čtvrtá řada populárního seriálu Kriminálka Anděl, ve kterém není nouze o akční scény plné kaskadérů. Bohužel ne vždy proběhne natáčení kaskadérských scén hladce a bez komplikací.

To je případ i scény, která se objeví tuto neděli v epizodě nazvané Benzín a krev. Kaskadéra, který zastupuje herce Václava Koptu, nabere automobil, přes který měl „přeletět“, ale místo toho nešťastně propadl čelním sklem a zranil se.
 

Kriminálka Anděl IV - nehoda - 4


Čelní sklo mu lehce rozřízlo hlavu. Na každém takovém natáčení je samozřejmě záchranka, která kaskadéra ošetřila, ránu mu vyčistili a je v pořádku,“ prozradil zdroj z natáčení. Ke zranění kaskadéra došlo při ostré klapce a záběr je použit ve finálním sestřihu.
 

Kriminálka Anděl IV - nehoda - 3


O čem bude nový díl Kriminálky Anděl vysílaný tuto neděli ve 20.20 na Nově? Když je nalezena mrtvola majitele auto půjčovny v kufru jednoho z jeho luxusních automobilů, zdá se, že policisté nebudou mít složitou práci. Přístup do půjčovny a k vozům je přece jen omezený. Jak se ale ukáže, všechno je trochu komplikovanější, než se zpočátku zdálo.
 

Kriminálka Anděl IV - nehoda - 2

 

Kriminálka Anděl startuje už dnes ve 20:20 na Nově.Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře