Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V osmém díle Kriminálky Anděl se objevila kuriózní scéna. Skutečný ministr obrany Martin Stropnický volal tomu seriálovému!

KURIOZITA V KRIMINÁLCE ANDĚL: Martin Stropnický bude volal sám sobě!

Vložit video na:

V osmém díle Kriminálky Anděl se objevila kuriózní scéna. Skutečný ministr obrany Martin Stropnický volal tomu seriálovému!

„Ano, pane ministře,“ přitakává ve zmíněné scéně Martin Stropnický, a přitom by měl volat sám sobě, protože právě on je ministrem obrany. A co dál se bude dít v díle s názvem Mise? Několik desítek hodin před odletem na vojenskou misi je zabit jeden z válečných veteránů. Někdo vhodil do výtahu, kterým jel, ruční granát. Vyšetřování musí být rychlé, jednotka odlétá, a tak se ho neujímá nikdo jiný než právě Ivan Tomeček v podání Martina Stropnického.

 

Celý tento díl sledujte na NOVA Plus ZDE.Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře