Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ondřej Malý (48), který se objevil v Kriminálce Anděl, je výborný divadelní a filmový herec, málokdo ale ví, že jde o manžela velmi oblíbené herečky Pavly Tomicové, kterou znáte jako Simonu z Ulice. A co o jejich vztahu prozradila?

TAJEMSTVÍ PAVLY TOMICOVÉ: Svého manžela otrávila!

Vložit video na:

Ondřej Malý (48), který se objevil v Kriminálce Anděl, je výborný divadelní a filmový herec, málokdo ale ví, že jde o manžela velmi oblíbené herečky Pavly Tomicové, kterou znáte jako Simonu z Ulice. A co o jejich vztahu prozradila?

„S manželem jsme vyrůstali deset kilometrů od sebe, já jsem z Havířova, on z Ostravy. Seznámili jsme se ale až v divadle, kde jsme se zamilovali během představení Maryša. Tam jsem ho nejdřív otrávila a pak jsme se vzali,“ prozradila se smíchem oblíbená herečka Pavla Tomicová (52).


Seriál Ulice: Pavla Tomicová jako Simona Pavlicová
(Foto: TV Nova)


Srdečná herečka, kterou diváci milují nejen pro její osobitý smích, je vedle svého o čtyři roky mladšího manžela velmi spokojená. „Single život si asi nedokážu představit, ale to jen proto, že to prostě nežiju. Mám hezké, harmonické manželství,“ dodala Pavla Tomicová v rozhovoru.


Nepřehlédněte:
ZAJÍMAVOSTI o Pavle Tomicové: V Ulici jste viděli její sestru i manžela!

Pavla Tomicová a Ondřej Malý


Podívejte se:
UNIKÁTNÍ GALERIE Z ULICE: Ofina i smích zůstaly. Jak se za osm let změnila kadeřnice Simona?Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře