Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zbrusu nová řadou Kriminálky Anděl je tady! Premiérové díly odstartují již dnes večer od 20:20 na Nově! A chladnými vás rozhodně nenechají! A o tom už v této reportáži, kde nechybí rozhovory se Zlatou Adamovskou, Helenou Dvořákovou, Janou Pidrmano...

Mrazivé příběhy, rozhovory, bonusová videa! Nalaďte se na NOVÉ DÍLY!

Vložit video na:

Zbrusu nová řadou Kriminálky Anděl je tady! Premiérové díly odstartují již dnes večer od 20:20 na Nově! A chladnými vás rozhodně nenechají! A o tom už v této reportáži, kde nechybí rozhovory se Zlatou Adamovskou, Helenou Dvořákovou, Janou Pidrmanovou i režisérem a producenty. Tak se nalaďte.

Kriminálka Anděl

 

„Čeká nás spoustu zločinů a některé i opravdu drsné,“ vypráví režisér Jaroslav Fuit o čtvrté řadě. Kromě toho přivítáme nové dámské posily. Mladou kriminalistku Lídu a novou šéfovou Věru Beránkovou v podání herečky Zlaty Adamovské: "Věra ví, co chce. A nedá pokoj, dokud to nedostane," konstatuje Zlata o své postavě.

A kam vás příběhy zavedou? Jaké budou? Co ještě vás čeká a nemine? To a více už ve videu.

 

 Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře