Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V nedělní epizodě Kriminálky Anděl uvidí diváci záběry děsivé mumie! Tu tvůrci připravili speciálně pro natáčení krimi seriálu. A jak se povedla? Podívejte se.

Děsivá mumie v Kriminálce Anděl: Tohle se maskérům povedlo!

Kriminálka Anděl IV - 4
Kriminálka Anděl IV - 4

V nedělní epizodě Kriminálky Anděl uvidí diváci záběry děsivé mumie! Tu tvůrci připravili speciálně pro natáčení krimi seriálu. A jak se povedla? Podívejte se.

Děj epizody otevře nalezení pozůstatků těla mladé ženy v příměstském lese. „Příprava mumie trvala tři týdny. Základem je klasická lékařská kostra, na kterou jsme nanášeli silikon a jiné speciální látky tak, abychom docílili vzhledu mumie,“ prozradila producentka seriálu Klára B. Follová.
 

Kriminálka Anděl IV - 2


Natáčení hrůzných scén probíhalo v létě, kdy panovala obrovská vedra. Štáb i herci tak neměli natáčení vůbec jednoduché. Součástí tohoto dílu je také scéna s pobodáním nožem, které se natáčí několika různými způsoby.
 

Kriminálka Anděl IV - 1

 

Při natáčení používáme například gumové nebo zasouvací nože. Když scénář předepisuje krev, přidělá se herci na tělo pytlík s krví, který po nárazu nožem praskne,“ prozradila producentka.


Kriminálku Anděl sledujte už tuto neděli ve 20:20 na Nově.Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře