Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nedělní večer bude na Nově opět patřit premiérovému dílu seriálu Kriminálka Anděl, tentokrát budou kriminalisté řešit případ mrtvého boxera a společně s diváky nahlédnou do prostředí boxerského ringu.

Nehoda na natáčení Kriminálky Anděl: Švehlíka málem srazila motorka!

Vložit video na:

Nedělní večer bude na Nově opět patřit premiérovému dílu seriálu Kriminálka Anděl, tentokrát budou kriminalisté řešit případ mrtvého boxera a společně s diváky nahlédnou do prostředí boxerského ringu.

„Boxerský ring vznikl v ateliéru. Ke spolupráci jsme přizvali kaskadéry i profesionální boxery. Scénám s boxováním předcházel náročný trénink,“ vysvětluje producentka seriálu Klára B. Follová.
 

Kriminálka Anděl
(Foto: TV Nova)
 

Při natáčení této epizody štábu ztuhla krev v žilách, a to v momentě kdy se málem zranil jeden z hlavních herců! Nechybělo totiž málo a Davida Švehlíka alias Tomáše Benkovského srazil kaskadér na motorce. Celá scéna přitom vypadala ve scénáři nenáročně – kaskadér nasedne na motorku, rozjede se proti Benkovskému, který na něj zamíří zbraní, kaskadér zastaví a vzdá se.
 

Kriminálka Anděl
(Foto: TV Nova)

Problém nastal v momentě, kdy měl kaskadér začít brzdit. Neodhadl brzdnou dráhu a na poslední chvíli musel motorku položit na zem, aby se vyhnul střetu s hercem. Nebýt kaskadérovi duchapřítomnosti, natáčení by skončilo velkou tragédií.
 

Kriminálka Anděl
(Foto: TV Nova)


O čem bude nedělní Kriminálka Anděl? Pátrání po příčinách náhlé smrti boxera Milana Máchy dovede vyšetřovatele k podvodům, které se dějí kolem boxerských zápasů. Kdo by mohl mít prospěch ze smrti úspěšného sportovce?


Kriminálku Anděl sledujte každou neděli ve 20:20 na Nově.Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře