Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Policejní tým z Kriminálky Anděl se už na podzim pustí do vyšetřování nových případů, které jsou inspirované skutečnými událostmi! Televize Nova přináší premiérovou čtvrtou řadu populárního seriálu s Markem Taclíkem, Davidem Švehlíkem nebo Helenou...

Kriminálka Anděl v novém! Co všechno bude jinak?

Kriminálka Anděl - IV. série - 7
Kriminálka Anděl - IV. série - 7

Policejní tým z Kriminálky Anděl se už na podzim pustí do vyšetřování nových případů, které jsou inspirované skutečnými událostmi! Televize Nova přináší premiérovou čtvrtou řadu populárního seriálu s Markem Taclíkem, Davidem Švehlíkem nebo Helenou Dvořákovou v hlavních rolích!

I tentokrát se mohou diváci těšit na detailní pohled na práci kriminalistů, řadu netradičních prostředí i maskérsky náročné scény, například vraždu na kolejích. V časové přestávce mezi třetí a čtvrtou řadou seriálu Kriminálka Anděl se stalo několik důležitých událostí. Co všechno bude jinak?

• Kriminálka se přestěhovala do nových prostor.

Kriminálka Anděl - IV. série - 10


• Kriminalistický tým je posílen o novou mladou kriminalistku Lídu Rysovou.

• Ruda Uhlíř zajde s kolegy častěji do terénu, nesedí už jen u svého počítače.

Kriminálka Anděl - IV. série - 6


• Patolog Karel Benkovský odešel do důchodu a na jeho místo přišel doktor Emil Mach, kterého známe již z několika dílů třetí série seriálu.

• Původní šéfová Dagmar Kopecká odešla na Ministerstvo vnitra a hlavním vedoucím celé kriminálky se místo ní překvapivě stane Věra Beránková.
 Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Michal 17:52 14.09.2014
Zdarvím, nevím kam to napsat, tak alespoň sem. IV série se mi fakt nelíbí. Jak jsem se dřív těšil na každý díl, tak nyní zvažuju zda se dívat. Režie, scénář, hudba všechno špatně. A herecké výkony to nezachrání.Nevěřil jsem, jak se dá dobrý serál zkazit.