Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už tuto neděli pokračuje na obrazovkách televize Nova premiérová čtvrtá řada seriálu Kriminálka Anděl. O bezpečnost ministra obrany Martina Stropnického, který v seriálu hraje plukovníka Ivana Tomečka, je postaráno na výbornou.

Vysoce střežené natáčení Kriminálky Anděl: Stropnický je pod dozorem bodyguardů!

Kriminálka Anděl: Martin Stropnický - 2
Kriminálka Anděl: Martin Stropnický - 2

Už tuto neděli pokračuje na obrazovkách televize Nova premiérová čtvrtá řada seriálu Kriminálka Anděl. O bezpečnost ministra obrany Martina Stropnického, který v seriálu hraje plukovníka Ivana Tomečka, je postaráno na výbornou.

Před první natáčecím dnem Martina Stropnického přišli ateliér obhlídnout a zkontrolovat zástupci ministerské ochranky a ujistit se, že vše odpovídá nejvyššímu stupni bezpečnosti. Během samotného natáčení doprovázejí ministra celkem čtyři „namakaní“ osobní ochránci se sluchátky v uších.

Kriminálka Anděl - Stropnický - 1


Jeden stojí u předního vchodu, kde monitoruje příchozí. Další dva ochránci hlídají jiné možné vstupy do ateliéru, třetí je přímo na place. „Štáb byl napoprvé trochu překvapen z tolika bodyguardů, ale všichni si na to už zvykli,“ prozradil jeden z členů štábu.


Premiérová Kriminálka Anděl pokračuje už tuto neděli ve 20:20 na Nově!


Nepřehlédněte:
VHODNÉ JEN PRO OTRLÉ: Nejdrsnější fotky z natáčení Kriminálky Anděl!
PROMĚNA Michala Novotného: Z „ňoumy“ v elitního kriminalistu!
Helena Dvořáková z Kriminálky Anděl přiznala: Během natáčení se mi dělá zle!
 Kriminálka Anděl IV - Boj o lodě - 1

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ fakta Kriminálky Anděl! Čeho a kolik? »

Už DNES se na obrazovce objeví poslední díl čtvrté řady Kriminálky Anděl. Dokázali byste odhadnout, kolik dní zabralo natočení všech 16 epizod nebo kolikrát za celou dobu natáčení zazněl od režiséra povel akce? My jsme nejen toto pro vás spočítali. více»
Kriminálka Anděl - 1

Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání… »

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání. více»
Kriminálka Anděl IV - Letiště - 1

CELÝ DÍL KRIMINÁLKY ANDĚL: Dvě drsné vraždy na letišti »

Nevlastní syn ředitele malého sportovního letiště, který zde pracoval jako správce budov, je nalezen mrtvý. Vražda souvisí s nedávnou krádeží větroně místního pilota, ze které je správce podezřelý. více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře