Kriminálka Anděl II: Minuta ticha

Aktualizováno 16.05.2019

Kriminálka Anděl - oběť Terebová po namaskování
Zdroj: TV Nova, David Musil

V prvním příběhu nové série případů Kriminálky Anděl řeší detektivové nečekaně komplikovaný případ. Pouhé tři dny po sobě jsou zavražděny na okraji Prahy dvě ženy.

U jedné ženy není pochyb. Stala se obětí sexuálního násilníka. Tělo druhé zmizelo, ale stopy na místě činu naznačují, že jde pravděpodobně o stejného pachatele. Případ je o to složitější, že otec první oběti je bývalý kriminalista, který se rozhodne vraha vypátrat a potrestat sám. Manžel druhé je zase neurotik, jenž má pocit, že se policie při objasnění vraždy jeho ženy málo snaží.

Rozlišit, kdo ze svědků i podezřelých chce kriminalistům pomoci a kdo jen rafinovaně zametá stopy, není vůbec jednoduché. Pátrání nás zavede do podivně přestavovaného penzionu, který ukrývá nečekané tajemství, i do podzemních šachet v Prokopském údolí, v nichž jde policistům o život. A rozluštění tohoto rébusu vyžaduje od detektivů nejen postřeh a schopnost dedukce, ale i slušnou dávku odvahy.

přehrát celou epizodu

 

 

hrají: Martin Stropnický, David Švehlík, Marek Taclík, Helena Dvořáková, Michal Novotný, Ladislav Frej, Miloslav Mejzlík, Petr Meissel, Jan Vlasák, Richard Fiala, Věra Tichánková, Markéta Haroková, Jaroslav Vlach

režie: Jiří Chlumský
kamera: Tomáš Juríček
scénář: Viktorín Šulc

 

Staňte se fanoušky Kriminálky Anděl na Facebooku

TV Nova

Kriminálka Anděl IV - SELF