Kriminálka Anděl v novém! Co všechno bude jinak?

Aktualizováno 11.03.2015

Kriminálka Anděl - IV. série - 7

Policejní tým z Kriminálky Anděl se už na podzim pustí do vyšetřování nových případů, které jsou inspirované skutečnými událostmi! Televize Nova přináší premiérovou čtvrtou řadu populárního seriálu s Markem Taclíkem, Davidem Švehlíkem nebo Helenou Dvořákovou v hlavních rolích!

I tentokrát se mohou diváci těšit na detailní pohled na práci kriminalistů, řadu netradičních prostředí i maskérsky náročné scény, například vraždu na kolejích. V časové přestávce mezi třetí a čtvrtou řadou seriálu Kriminálka Anděl se stalo několik důležitých událostí. Co všechno bude jinak?

• Kriminálka se přestěhovala do nových prostor.• Kriminalistický tým je posílen o novou mladou kriminalistku Lídu Rysovou.

• Ruda Uhlíř zajde s kolegy častěji do terénu, nesedí už jen u svého počítače.• Patolog Karel Benkovský odešel do důchodu a na jeho místo přišel doktor Emil Mach, kterého známe již z několika dílů třetí série seriálu.

• Původní šéfová Dagmar Kopecká odešla na Ministerstvo vnitra a hlavním vedoucím celé kriminálky se místo ní překvapivě stane Věra Beránková.
 


Ruda Uhlíř

Ruda Uhlíř

Analytik, jemuž internetové vyhledávače často nahrazují kamarády. Je velice…

Oliver Hajn

Oliver Hajn

Vtipná a svobodomyslná bouře energie, která si nenechá do ničeho moc mluvit;…

Kriminálka Anděl IV - SELF