CELÁ EPIZODA ZDARMA: Případ v jachtklubu s hořkým koncem. Vraždícími policisty

Aktualizováno 21.10.2014

Kriminálka Anděl IV - 4. díl Jachtklub - 3

U opuštěné lodi na řece je nalezena utopená elitní jachtařka. Její tělo nese stopy násilí. Podezření padne jak na členy jachtklubu, tak na nedaleké obyvatele hausbótů nebo mladého alternativce, který tady dealuje trávu. Vyšetřování se ale nakonec stočí jiným směrem.

 

Přehrát celý díl

 

 

U opuštěné lodi na řece je nalezena utopená elitní jachtařka. Zmizela předchozí noc po bouřlivém večírku a její tělo nese stopy násilí. Detektivové zjistí, že v domovském jachtklubu byla pro svou konfliktní povahu velmi neoblíbená. Podezření padne jak na členy jachtklubu, tak na nedaleké hausbotisty a mladého alternativce, který tady dealuje trávu. Vyšetřování se ale nakonec stočí ke dvěma policistům říční policie, kteří se s jachtařkou dostávali opakovaně do konfliktu...

Nová ambiciózní šéfová Věra Beránková prosazuje v týmu svou vedoucí pozici. Moc se jí to nedaří, je sice právnička, ale nemá kriminalistickou praxi. Zná dobře zákony, ale nedokáže jednat s lidmi. Jana pomáhá Oliverovi se studiem a ten se jí na oplátku snaží najít tatínka pro jejího syna Ludvíka.

 


Podívejte se také na:
Kriminálka Anděl IV: Takhle se točí drastická vražda na kolejích!
Stáhněte si PODEPSANÉ FOTKY mord party z Kriminálky Anděl IV!
Zlata Adamovská jako madam "Bižu": Je to moje vysněná role
VHODNÉ JEN PRO OTRLÉ: Nejdrsnější fotky z natáčení Kriminálky Anděl!

 


Kriminálka Anděl IV - SELF