Drsná Kriminálka Anděl: Kaskadér si při natáčení rozbil hlavu!

Aktualizováno 30.07.2016

Kriminálka Anděl IV - 2

Už tuto neděli pokračuje na obrazovkách televize Nova čtvrtá řada populárního seriálu Kriminálka Anděl, ve kterém není nouze o akční scény plné kaskadérů. Bohužel ne vždy proběhne natáčení kaskadérských scén hladce a bez komplikací.

To je případ i scény, která se objeví tuto neděli v epizodě nazvané Benzín a krev. Kaskadéra, který zastupuje herce Václava Koptu, nabere automobil, přes který měl „přeletět“, ale místo toho nešťastně propadl čelním sklem a zranil se.
 


Čelní sklo mu lehce rozřízlo hlavu. Na každém takovém natáčení je samozřejmě záchranka, která kaskadéra ošetřila, ránu mu vyčistili a je v pořádku,“ prozradil zdroj z natáčení. Ke zranění kaskadéra došlo při ostré klapce a záběr je použit ve finálním sestřihu.
 


O čem bude nový díl Kriminálky Anděl vysílaný tuto neděli ve 20.20 na Nově? Když je nalezena mrtvola majitele auto půjčovny v kufru jednoho z jeho luxusních automobilů, zdá se, že policisté nebudou mít složitou práci. Přístup do půjčovny a k vozům je přece jen omezený. Jak se ale ukáže, všechno je trochu komplikovanější, než se zpočátku zdálo.
 

 

Kriminálka Anděl startuje už dnes ve 20:20 na Nově.


Kriminálka Anděl IV - SELF