Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! A je k nepoznání…

Aktualizováno 26.01.2016

Kriminálka Anděl - 1
Zdroj: TV Nova

V nedělní epizodě oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl ztvárnila jednu z vedlejších postav herečka Marie Doležalová, kterou znají diváci především z populárního sitcomu Comeback. Marie je v Kriminálce Anděl k nepoznání.

Marie na blogu kafeacigarko.cz popisuje kostýmní zkoušku takto: „Zatímco na obyčejné kostýmní zkoušce kolem vás cvrlikají kostymérky a říkají: Ta růžovoučká ti jde k pleti a řeknem holkám, ať ti udělají nějaký pěkný culíčky, a zkus si ještě tyhle třešinkový lodičky, ty jsem si myslela, že by k tomu šly, jestli ti budou?, tak tady na vás zcela bez emocí kouká kostýmní šéfová a znuděně říká: Máš tam ještě nějakou větší gotickou mikinu, Helčo? Až jí useknou hlavu, aby se to schovalo do tý kapuce? případně: Zkus si tohle spodní prádlo, je malinko zateplený, až v tom budeš ležet na patologii. Ale nesměj mi to holky umazat od toho nazelenalýho mejkapu!

Zdroj: TN.cz


Scénář herečce předepsal i kaskadérskou scénu, ve které ji srazí auto. S kapucí a tváří potřísněnou krví divák stěží pozná, že je to nevinná Saša z Comebacku.
 

Kriminálka Anděl pokračuje už tuto neděli ve 20:20 na Nově!

 


Kriminálka Anděl IV - SELF