Helena Dvořáková unesena! Podívejte se na drsné VIDEO a FOTKY z nové Kriminálky Anděl

Už ZÍTRA VEČER uvidíte první díl premiérové čtvrté řady Kriminálky Anděl, ve kterém nebude o akci nouze! Tým kriminalistů bude řešit únos kolegyně Jany Chládkové v podání herečky Heleny Dvořákové. Čtěte dál.

Kriminálka Anděl


Jana několik dnů zpět zastřelila ve službě na ulici feťáka. Členové mordparty Oliver Hajn, Tomáš Benkovský, Ivan Tomeček, Ruda Uhlíř a nová posila Lída Rysová půjdou po stopách možné msty a dostanou se až k letniční náboženské sektě... Představitelka Jany Helena Dvořáková si natáčení těchto vypjatých scén pochvaluje.

Kriminálka Anděl


„Natáčení Kriminálky Anděl je pro mě vždy adrenalin, zejména když se točí exteriéry. Právě natáčení prvního dílu pro mě bylo nejnapínavější a nejakčnější. S kaskadéry jsme si zkoušeli bitku a jiné akční situace. Byla to pro mě velká škola a moc jsem na to těšila. Do natáčení jsem šla naplno a když jsem pak odjížděla z placu, tak jsem měla rozbitý nohy a domodřinované ruce. Ale říkám si, že to k tomu patří, že je v tom kus pravdy.“

Kriminálka AndělKdo kriminalistku Janu Chládkovou unesl a jaký měl motiv se dozvíte už zítra ve 20:20 na Nově v premiérové epizodě Kriminálky Anděl.

Kriminálka Anděl


Kriminálka Anděl


Kriminálka Anděl

 

Nova.cz